התחברות

התחברות

קבלו: איך הופכים אירוע משפחתי גדול..לחופשה?

האתגר – לחגוג ביחד ולחזור בריאים הביתה

זה לא סוד שתקופת הקורונה, מציבה בפני משפחות לא מעט אתגרים, בפרט בנושא כינוס כל המשפחה לאירוע משמעותי. 

אחת הדרכים המהנות להתמודד עם אתגרי התקופה היא חופשה משפחתית מפנקת בוילה.כדי להבין איך עושים את זה, ריכזנו כמה דגשים וטיפים משרון גיגי ממתחם הנופש 'ספרטה' במושב עין יעקב בגליל המערבי, המתמחה באירוח משפחות גדולות שחוגגות אירועים מיוחדים.

משפחות גדולות רבות מנצלות את ההזדמנות לשהייה משותפת, לחגיגה של ימים משמעותיים.
בין אם מדובר בימי הולדת או ימי נישואין של בני המשפחה הבוגרים, ובין אם בחופשות בר מצווה הכוללות עליה לתורה בבית הכנסת הסמוך למתחם נופש ספרטה.הניסיון, הידע והקשרים שרכשתי בתחום האירועים, מאפשרים לי להעניק לכל משפחה, מעטפת מלאה של שירותים וספקים: בלונים, אטרקציות, משחקים, שפים פרטיים, לימוזינות מפוארות, צלמים, מעצבי מצגות וכל מה צריך כדי שהאירוע במתחם 'ספרטה' יהיה מיוחד באמת.

מה השוני של ימי הקורונה מימי שגרה? 

"מעבר להקפדה השוטפת על תקנות משרד הבריאות והקפדה שלנו לקבל אורחים רק לפי הנחיות "התו הירוק" והוראות משרד הבריאות והממשלה, אנחנו במתחם 'ספרטה', מרגישים שהתפקיד שלנו בתקופה זו, משמעותי יותר מאשר בשגרה.

משפחות גדולות שמתקשות להיפגש ולבלות יחד כמו בימים שלפני הקורונה, מוצאות את הפתרון אצלנו. כל בני המשפחה ישנים, אוכלים, שוחים בבריכה, מטיילים באזור ונהנים מהשהיה המשותפת, שדווקא בימים אלה הם זקוקים לה יותר מכל. ואנחנו גאים שיש לנו את האפשרות להעניק להם את החוויה הזו.

" חשוב לנו מאד לשמור בקפידה על תקנות משרד הבריאות, ממש כמו בימים שלפני הקורונה. אנו שמים דגשים, ברוח התקופה ובהתאם לתקנות, על ניקיון החדרים והשטחים הציבוריים, הצבנו עמדות חיטוי כנדרש, וכול הצוות התחסן לפי הנחיות "התו הירוק" וחותמים על הצהרת בריאות מדי יום. בקיצור: אנחנו עושים כל מה שנדרש בתקנות התו הסגול ו/או התו הירוק להפעלת צימרים, כדי להבטיח לאורחים שלנו חופש משפחתי מהנה ובטוח. 

מה המסר שלך למשפחות שחוששות לצאת לנופש בימי קורונה?  

"החשש מובן לחלוטין, אלה אינם ימים רגילים. מצד שני, אם חיי היום יום נמשכים כמעט כתיקונם אין סיבה שלא לצאת לנופש משפחתי. לפני שאתם סוגרים חופשה, נסו לברר את רמת השמירה על הנהלים. העמידה הקפדנית בדרישות ובתקנות, חיונית לבריאות שלכם, שלנו ושל האורחים הנוספים, ורק היא מאפשרת לארח בביטחון." 

לקראת סיום, שרון מעניק לנו עוד טיפ לבחירת מתחם נופש איכותי. "תשאלו האם הבעלים גר במקום" הוא אומר. העובדה שהבעלים לא גר במקום, במיוחד אם הם מלווים בתעודת מלונאי, מעידים על כך שהאירוח הוא חלק בלתי נפרד מחייהם, ושהם לא מתייחסים אליו כאל עיסוק נוסף, ומבטיחים לדברי גיגי, רמת תחזוקה גבוהה, שירות איכותי והקפדה חסרת פשרות כל הכללים והנהלים. "הלקוחות הם הנכס האמיתי שלנו" הוא אומר, "אסור לנו להפסיד אותם, בגלל פגמים בשירות, במבנה או בציוד, ואנחנו נעשה הכול כדי להפוך אותם ללקוחות חוזרים". 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מאמרים אחרונים

לא מצאתם מומחה רלוונטי עבורכם?

השאירו פרטים ותנו לנו 48 שעות…מבטיחים למצוא וליידע אתכם